این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

چهاردهمین کنفرانس بین المللی تحلیل پوششی داده ها در دانشگاه صنعتی شاهرود


ارسال شده در تاریخ :
چهاردهمین کنفرانس بین المللی تحلیل پوششی داده ها در دانشگاه صنعتی شاهرود

چهاردهمین کنفرانس بین المللی تحلیل پوششی داده ها و تحلیل تصمیم با همکاری دو انجمن ایرانی تحلیل پوششی داده ها و تحقیق در عملیات، در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد.


چهاردهمین کنفرانس بین المللی پوششی داده ها و تحلیل تصمیم از نهم شهریور ماه سال جاری به صورت حضوری و مجازی  در دانشکده صنایع  و مدیریت این دانشگاه آغاز و تا یازدهم این ماه ادامه داشت.
 

دکتر مجتبی غیاثی رئیس دانشکده صنایع و مدیریت دانشگاه صنعتی شاهرود و دبیر علمی همایش، تعداد مقالات ارسال شده به دبیرخانه همایش را حدودا یک صد و پنجاه مقاله عنوان کرد و گفت: این تعداد توسط ۳۰ نفر از  کارشناسان داخل و خارج کشوری داوری شده است.

وی اضافه کرد:  چهل مقاله به صورت حضوری و پنجاه مقاله نیز  به صورت مجازی پذیرفته شده که در پایان کنفرانس، علاوه بر اعطای گواهینامه معتبر، مقالات پذیرفته شده در دفترچه  ای چاپ و در اختیار دیگران قرار می گیرد.

 دکتر غیاثی، با بیان اینکه کارگاه ها و وبینارهای این کنفرانس به صورت مجازی برگزار می شود، گفت:وبینار محدودیت‌های فنی توسعه متاورس در دانشگاه ها، مقدمات تحلیل پوششی داده ها برای نوآموزان و کاربران، تحلیل پوششی داده‌های معکوس: روش‌ها و کاربردها، تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی، روش تحقیق و مقاله نویسی و تئوری باور و تحلیل پوششی داده‌ها  در حاشیه کنفرانس به صورت مجازی برگزاری می شود.


ایران در مقیاس جمعیت و امکانات رتبه سوم جهان در تولید علم را دارد و یکی از اهداف این همایش ها کاربردی شدن علوم در حوزه مدیریت صنایع است .

دکتر رستمی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شاهرود و دبیر اجرایی این همایش نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این همایش در خصوص استقبال پژوهشگران گفت: در چهاردهمین دوره کنفرانس بین المللی پوششی داده ها و تحلیل تصمیم بیش از دوره های قبل مورد استقبال پژوهشگران قرار گرفت و از حدود یک صد و ۵۰ مقاله ارسال شده حدود ۱۰۰ مقاله مورد پذیرش قرار گرفت.

رستمی افزود: با توجه به اجرای حضوری، مجازی این کنفرانس برخی مقالات به صورت مجازی و برخی دیگر به صورت حضوری در شاخص های متنوع ارائه شد.

دبیر اجرایی این کنفرانس نیز نتایج این پژوهش ها را برای صنایع کاربردی دانست و گفت: ماهیت کنفرانس بهره وری و کارایی است و در ارگان ها، سازمان ها و صنایع تحلیل پوشش داده ها و تحلیل تصمیم قابل استفاده و کاربردی است.

دکتر رضا کیانی ماوی از دانشگاه استرالیا و پروفسور دکتر اندرو دلنیتز از دانشگاه آلمان در آیین افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین المللی تحلیل پوششی  داده ها و تحلیل تصمیم  به عنوان سخنران کلیدی سخنرانی کردند.

در ادامه این همایش از مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی دعوت شد که در نشست های تخصصی و کارگاه‌های مرتبط با شاخص های پیش بینی شده در این‌همایش شرکت کنند و ضمن تبادل تجربیات تحقیقات علمی که در این زمینه صورت گرفته کاربردی و اجرایی شود.
 


انتشار مقالات برتر در نشریات علمی
فایل های مورد نیاز

دستور العمل مقاله فارسی
   
دستور العمل مقاله انگلیسی
   
فونت های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.1)