این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

:: درباره دانشگاه صنعتی شاهروددانشگاه صنعتی شاهرود، یک دانشگاه‌ دولتی در شهر شاهرود است. این دانشگاه به‌عنوان اولین دانشگاه تأسیس‌شده در استان سمنان دارای بیش از ۱۱٬۷۰۰ دانشجو و ۳۴۰ عضو هیئت علمی است. ظرفیت پذیرش سالانه دانشجو در دانشگاه صنعتی شاهرود بیش از ۲٬۴۰۰ نفر است که در ۴۰ رشته دکتری، ۷۶ رشته کارشناسی ارشد و ۳۰ رشته کارشناسی تحصیل می‌کنند. این دانشگاه دارای ۱۴ دانشکده و ۴ پردیس به نام‌های پردیس مرکزی، پردیس صنعت و فناوری‌های نوین، پردیس مهندسی کشاورزی و پردیس معدن آموزشی است که در زمینی به مساحت بالغ بر ۱۸۲ هکتار گسترده شده‌اند.

این دانشگاه تحت عنوان «مدرسه عالی معدن» در سال ۱۳۵۲ با یک رشته کاردانی استخراج زغال سنگ با سرمایه و مدیریت بخش خصوصی تأسیس شد. مدرسه عالی معدن شاهرود در سال ۱۳۵۴تحت پوشش وزارت صنایع و معادن درآمد و در سال ۱۳۶۱ از تابعیت آن وزارتخانه خارج شد و مدیریت آن به وزارت فرهنگ و آموزش عالی واگذار گردید.

در سال ۱۳۶۶ با ایجاد رشته‌های مهندسی معدن و اضافه شدن دوره‌های کاردانی عمران و برق به «مجتمع آموزش عالی شاهرود» تبدیل شد. در سال ۱۳۷۲ با موافقت شورای گسترش آموزش عالی، مجتمع آموزش عالی به «دانشگاه شاهرود» ارتقاء یافت. پس از آن با گسترش رشته‌ها و تحصیلات تکمیلی در سال ۱۳۸۱ به «دانشگاه صنعتی شاهرود» ارتقا پیدا کرد.
شماره تماس: 9 - 02332392204
وب سایت دانشگاه


درباره دانشکده مهندسی صنایع و مدیریت

دانشكده مهندسی صنایع و مدیریت بر اساس نامه شماره 2466/22مورخ 12/4/81 مقام محترم وزارت بعنوان دانشكده علوم انساني مصوب و به دانشگاه ابلاغ گرديد با توجه به تغییر ماهیت دانشگاه به صنعتی، دانشکده علوم انسانی به مهندسی صنایع و مدیریت تغییر نام یافت . رشته هاي موجود دانشكده شامل حسابداري ،مدیریت صنعتی و همچنین رشته مديريت اجراييMBA ،مدیریت صنعتی و برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی در دوره کارشناسی ارشد مي باشد .
در حال حاضر این دانشکده به ریاست آقای دکتر مجتبی غیاثی در حال فعالیت می باشد.
وب سایت دانشکده


 

انتشار مقالات برتر در نشریات علمی
فایل های مورد نیاز

دستور العمل مقاله فارسی
   
دستور العمل مقاله انگلیسی
   
فونت های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.1)